See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyddsutrustning för forensisk laboratorieundersökning av litiumjonbatterier
Beskrivning: Skyddsutrustning att använda vid forensisk laboratorieundersökning av litiumjonbatterier
Intern identifierare: A136.107/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
Ytterligare klassificering (cpv): 18443500 Visir, 33735100 Skyddsglasögon, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 35113410 Kläder för biologiskt eller kemiskt skydd, 35113490 Skyddsrock
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A - Skyddskläder litiumjon
Beskrivning: Skyddsrock, skyddsoverall och stövelöverdrag
Intern identifierare: A - Skyddskläder litiumjon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B - Ansiktsskydd litiumjon
Beskrivning: Visir
Intern identifierare: B - Ansiktsskydd litiumjon