326087-2017 - ResultatSverige-Linköping: Bevaknings- och säkerhetssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kamerabevakning med videoanalys.
Referensnummer: 17/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kompletta anläggningar med utrustning för kameraövervakning samt videoanalys.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 35125000 Övervakningssystem, 35125300 Övervakningskameror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser kamerabevakning med videoanalys.