326099-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Stor lastväxlare med eldriven kran
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStor lastväxlare med eldriven kran
BeskrivningUppdraget avser leverans av en (1) styck stor lastväxlare med eldriven kran.
Intern identifierareRHA 2026/10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenEngångskö