32613-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Uppföljningsmätningar med InSAR-teknik inom program Tvärförbindelse Södertörn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppföljningsmätningar med InSAR-teknik inom program Tvärförbindelse Södertörn
Beskrivning: Konsulten ska för beställarens räkning utföra omgivningskontroller genom satellitmätningar med InSAR-teknik.
Intern identifierare: KOM-414836
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Uppföljningsmätningar med InSAR-teknik inom program Tvärförbindelse Södertörn