See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Reservdelar till Caterpillar motorer m.m.
Beskrivning: Sjöfartsverket har behov av ramavtal för reservdelar och förbrukningsmaterial till Caterpillar motorerna på verkets fartyg. Behovet avser reservdelar och förbrukningsmaterial som ska bytas ut av Sjöfartsverkets egen personal.
Föregående meddelande: 010047-2021
Intern identifierare: 21-03733
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000