2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stegfordon till Gästrike Räddningstjänst
Beskrivning: Gästrike Räddningstjänst upphandlar en stegbil för leverans under 2026.
Intern identifierare: 15259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34913700 Brandbilsstegar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Stegfordon till Gästrike Räddningstjänst
Mängd: 1 stycke