326247-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal stöd kopplat till användning av Fordonsresursers Beredskapsmateriel (Resurskonsult)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal stöd kopplat till användning av Fordonsresursers Beredskapsmateriel (Resurskonsult)
BeskrivningRamavtal stöd kopplat till användning av Fordonsresursers Beredskapsmateriel (Resurskonsult)
Intern identifierareKOM-419237
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBemanning resurs - kompetensnivå 1 & 2
BeskrivningBemanning resurs - kompetensnivå 1 & 2
Intern identifierareBemanning resurs - kompetensnivå 1 & 2
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelBemanning resurs - kompetensnivå 3A-G
BeskrivningBemanning resurs - kompetensnivå 3A-G
Intern identifierareBemanning resurs - kompetensnivå 3A-G