326290-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – 2024 Upphandling av Leverantör som tillhandahåller läkarresurser för radiologisk granskning RN
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2024 Upphandling av Leverantör som tillhandahåller läkarresurser för radiologisk granskning RN
BeskrivningUpphandling av Leverantör som tillhandahåller läkarresurser för radiologisk granskning till Region Norrbotten.
Intern identifierare24/292
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsunderlaget.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000