326337-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Kundanpassade set radiologi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundanpassade set radiologi
Beskrivning: Upphandling avser kundanpassade set radiologi
Intern identifierare: 2024-O0001325
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000