See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppenvård 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: Öppenvård 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 23/6
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsupphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmänna frågor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Behandling och stöd till barn( 0-17 år) med eller utan deras familjer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Utredning av barn (0-17 år) och deras familjer
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 Behandling och stöd till enskilda vuxna (18+ år) - Programvistelse
Beskrivning: Öppenvård 2024
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 Behandling och stöd till enskilda vuxna (18 + år) - Övrig öppenvård
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Obligatoriska krav