326416-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Dynamiskt inköpssystem - Interimschefer inom skola samt vård och omsorg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem - Interimschefer inom skola samt vård och omsorg
BeskrivningVälkommen att lämna in ansökan om att få delta i dynamiskt inköpssystem (DIS) gällande Interimschefer inom skola samt vård och omsorg.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129668:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning