326474-2023 - ResultatSverige-Borås: Diverse företagstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledningsgrupps- och teamutveckling samt chefscoaching
Referensnummer: 22/69
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar följande tjänster:
- Ledningsgruppsutveckling
- Teamutveckling
- Chefscoaching
Objekt och omfattning
Ledningsgruppsutveckling
Teamutveckling
Chefscoaching
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79633000 Personalutveckling, 79998000 Coachning, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen