326629-2023 - ResultatSverige-Norrköping: Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skadedjursbekämpning
Referensnummer: KS 2023/0481
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun, Upphandlings- och inköpsenheten bjuder in ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett (1) ramavtal med en (1) antagen leverantör gällande succesiva leveranser av skadedjursbekämpning.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Succesiva leveranser av åtgärder gällande skadedjursbekämpning.