Exploateringskontoret kommer under hösten 2020 att annonsera en ramavtalsupphandling avseende tekniska konsulttjänster inom Geoteknisk fältundersökning. Med denna RFI vill exploateringskontoret samla underlag för planering av upphandlingsdokumenten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster, 71351500 Markundersökningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen