See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvättjänster Sandö
Beskrivning: Tvättjänster Sandö, skyddskläder samt hotell och restaurangkläder
Föregående meddelande: 617903-2023
Intern identifierare: 23/131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Tvättjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation hotelltvätt
Beskrivning: .
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation tvätt skyddskläder