326723-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Inchecknings- och bokningssystem för ungdomsverksamhet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inchecknings- och bokningssystem för ungdomsverksamhet
Beskrivning: Att upphandla och Införa ett system med funktioner för incheckning och bokning där ungdomar måste bli medlemmar för att: ● Checka In ● Anmäla/Avanmäla aktivitet ● Boka/Avboka lokal Personal ska bland annat kunna: ● Checka in ungdom ● Frysa/Ta bort frysning av medlemskap Tjänsten ska fungera på mobiltelefon och dator samt eventuellt pekplatta (för incheckning på plats).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114262:Lot:1