326729-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Jordbrukstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillverkning och säckning av plantjord
Referensnummer: 79/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77100000 Jordbrukstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillverkning och säckning av plantjord för Sysavs räkning.