326731-2021 - ÄndringSverige-Enköping: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal OVK-besiktningar
Referensnummer: TF2021/386
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Enköpings kommun avser ingå ramavtal med konsult för löpande OVK-besiktningar inom kommunen.