3. Förvaltnings- och supportavtal för kommande utveckling och support
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät, 72410000 Leverantörstjänster, 72420000 Internetutvecklingstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen innefattar:
1. En ny hemsida
2. Leverantör för nya hemsida