2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetstekniska Installationer Avtalsområde 4-7
Beskrivning: Fastighetstekniska Installationer Driftområde 4-7
Intern identifierare: SISAB 2023/83
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper, 65320000 Drift av elektriska anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Fastighetstekniska Installationer Avtalsområde 4-7
Intern identifierare: Fastighetstekniska Installationer Avtalsområde 4-7