326780-2017 - ÄndringSverige-Kalmar: Ut- och tillbyggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Om- och tillbyggnad av Byteatern, Kv. Oljefabriken 3, Kalmar.
Referensnummer: 2017-35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Om- och tillbyggnad av Byteatern, Kv. Oljefabriken 3, Kalmar för Kalmar Hamn AB.