Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eventecorder/Långtids EKG
Referensnummer: UC-2022-262
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33121500 EKG
II.1.4.
Kort beskrivning
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33121000 System för ambulatorisk långtidsregistrering, 33123200 EKG-apparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen