32681-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Redovisning och revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling kvalificerade ekonomitjänster
Referensnummer: 2022-01954-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kvalificerade ekonomitjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79210000 Redovisning och revision, 79211000 Redovisning, 79211100 Bokföring, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ett anbud inkom