Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: UH-2022-76
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Nässjö kommun genomför en gemensam upphandling av företagshälsovård, medicinska undersökning för räddningstjänsten, handledning/grupputveckling samt Arbetsmiljöutbildning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 25 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde 1: Företagshälsovård Aneby
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80500000 Utbildningstjänster, 80590000 Handledning, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Nässjö kommun genomför en gemensam upphandling av Företagshälsovård, medicinska undersökningar, handledning/grupputveckling samt Arbetsmiljöutbildningar.
Anbudsområde 2: Företagshälsovård Nässjö
Del nr: 2
Anbudsområde 3: Företagshälsovård Vetlanda
Del nr: 3
Anbudsområde 4: Företagshälsovård Eksjö
Del nr: 4
Anbudsområde 5: Medicinska undersökningar
Del nr: 5
Anbudsområde 6: Handledning/grupputveckling
Del nr: 6
Anbudsområde 7: Arbetsmiljöutbildningar
Del nr: 7