2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och drift, Lås & Entrésystem
Beskrivning: Lunds kommun fastigheter, LKF upphandlar Service och drift, Lås & Entrésystem
Intern identifierare: A101/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000