Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
UV-aggregat till drickvattensanläggningar ramavtal
Referensnummer: NSVA 21/00041-02
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31515000 Ultravioletta lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
NSVA inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på UV-aggregat till drickvattensanläggningar.
Upphandlingen omfattar köp av UV-aggregat inkl. serviceavtal och reservdelar.
Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31515000 Ultravioletta lampor, 41110000 Dricksvatten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen