326949-2026 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – Extern remiss DBS - Deep Brain Stimulation
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss DBS - Deep Brain Stimulation
BeskrivningExtern remiss avser ramavtal för successiva inköp av förbrukningsprodukter inom området för DBS - Deep Brain Stimulation.
Intern identifierare2025-O000617
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning