2. Förfarande
Förfarande
Titel: Borr, fräs och såg- förbrukningsmaterial
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av maskinbundet förbrukningsmaterial avsett för användning med befintlig borr- och sågutrustning.
Intern identifierare: 2026-O000932
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser maskinbundet förbrukningsmaterial som är fullt kompatibelt med befintlig borr, fräs och sågutrustning för operationsavdelningar inom Region Skåne.
Intern identifierare: 1898126-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation - Generella krav
Intern identifierare: 1900094-1