327105-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Revisorsbiträdestjänster 2025-2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisorsbiträdestjänster 2025-2027
BeskrivningRevisorsbiträdestjänster 2025-2027
Intern identifierare2024-208-05 KS:
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelRevisorsbiträdestjänster 1
BeskrivningRamavtal revisionstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelRevisorsbiträdestjänster 2
Beskrivningse upphandlingsdokumentet