Entreprenaden avser ramavtal gällande fukttekniker/avfuktningsuppdrag samt saneringsarbeten i samband med förekommande skador i LKF:s fastighetsbestånd
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 71631300 Teknisk byggnadsinspektion, 90920000 Sanering av anläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen