Handdatorer
Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Datorer och datamateriel
Persondatorer
Datorrelaterad utrustning
Mobiltelefoner
Telefonapparater
I stället för: