327253-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionsbesiktning brandlarms-, sprinkler - och gassläckningsanläggningar
Referensnummer: FN 2022/00457-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Besiktning av anläggningar årligen inom Västerås stads fastighetsbestånd