See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avesta kommunkoncern- fordonsförsäkring
Beskrivning: Upphandling av fordonsförsäkring för Avesta kommunkoncern.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000