2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationstjänster
Beskrivning: Ramavtal för kommunens behov av kommunikationstjänster inom följande avtalsområden: -Kommunikationsbyråtjänster -Digitalt lärande
Intern identifierare: 2024-00048
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35712000 Taktisk ledning, styrning och kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde A- Kommunikationstjänster
Beskrivning: Ramavtal för kommunen behov av Kommunikationstjänster Innehåller två avtalsområden -Kommunikationsbyråtjänster -Digitalt lärande
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde B- Digitalt lärande
Beskrivning: Avser kommunens behov av digitalt lärande
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: .MALL Tjänster - Klarspråkad
Beskrivning: Kungsbacka Kommuns klarspråkade mall