327453-2026 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – En (1) sopbil TK 007 (fyrfack)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEn (1) sopbil TK 007 (fyrfack)
BeskrivningEn (1) sopbil fyrfack (TK 007) med leveranstid Q4 2026.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123368:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar