2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väg 616 GC-väg genom Gäddvik
Beskrivning: Framtagande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad och vägplan.
Intern identifierare: KOM-413440
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Planläggningsprocess:Bygghandling
Intern identifierare: Väg 616 GC-väg genom Gäddvik