2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av avloppsslam från Kisa reningsverk
Beskrivning: Kinda kommun inbjuder härmed till anbudslämning gällande omhändertagande av avloppsslam från Kisa reningsverk.
Intern identifierare: 24/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000