2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Tumberg ÅVC
Beskrivning: Vårgårda kommun har behov av att köpa in en ny hjullastare för driften av Tumberg ÅVC.
Intern identifierare: 23/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hjullastare