327602-2026 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – RFI - Inbjudan till presentation av angiografisk utrustning för perifer intervention.
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Inbjudan till presentation av angiografisk utrustning för perifer intervention.
BeskrivningAngiografisk utrustning för perifer intervention till Akademiska sjukhuset.
Intern identifierareUPPH2026-00198
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur