2. Förfarande
Förfarande
Titel: Effektivt självledarskap
Beskrivning: Upphandling gällande fokusområde effektivt självledarskap med fokus på Officepaketet och att få stöd i att hantera Outlook, Teams samt OneNote. En utbildningsinsats enligt ovanstående koncept kan, genom ett utvecklat effektivare arbetssätt, utvecklad förmåga till självledarskap och prioriteringsförmåga, minska stress och främja en god arbetsmiljö.
Intern identifierare: K 2025-3130
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1703503
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1714455