See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalisering av landskapselement
Beskrivning: Jordbruksverket bjuder in till att lämna in anbud avseende, digitalisering av grundvillkorselement. Grundvillkorselement är diken, stenmurar, småvatten och solitärträd. Det är ett obligatoriskt krav att bibehålla grundvillkorselementen för att få full ersättning av jordbrukarstöd. Grundvillkorselementen måste digitaliseras för att Jordbruksverket ska kunna ha det som en referens vid kontrollen av grundvillkoret.
Intern identifierare: 3.1.11-19114/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del vid upphandling