327715-2022 - ÄndringSverige-Vänersborg: Byggteknisk projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VF- Projektledning, Näl ombyggnad
Referensnummer: FAST 2019-00533
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71541000 Byggteknisk projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västfastigheter avser att upphandla Konsult för projektledning för ombyggnad för Hematologi/ Infektion på sjukhuset NÄL, Trollhättan