327800-2022 - Frivillig förhandsinsynSverige-Söderhamn: Utbildningsadministration
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn gymnasieantagning för Bollnäs, Söderhamn och Nordanstigs kommun
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75121000 Utbildningsadministration
II.1.4.
Kort beskrivning
Hälsinglands Utbildningsförbund, org.nr 222000-3111, har för avsikt att ingå avtal med Dalarnas kommunförbund, org.nr 802517-6275, avseende gymnasieantagning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen