See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledar- och medarbetarutveckling
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ledar- och medarbetarutveckling.
Intern identifierare: KS 2024/00398
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79420000 Managementtjänster, 79632000 Utbildning av personal, 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ".MALL Tjänster & Varor Docs"
Intern identifierare: KS 2024/00398-A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell kravspecifikation
Intern identifierare: KS 2024/00398-B
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 1 Ledar-och medarbetarutveckling
Intern identifierare: KS 2024/00398-C
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 2 Förändringsledning
Intern identifierare: KS 2024/00398-D
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 3 Ledningsgrupputveckling
Intern identifierare: KS 2024/00398-E
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del 4 Ledningsgruppsutveckling med mätverktyg, MTAM (Management Team Assessment Model)
Intern identifierare: KS 2024/00398-I
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Del 5 Chefscoachning
Intern identifierare: KS 2024/00398-J
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Del 6 Handledarprov (certifiering) för blivande UL-handledare och IL-handledare
Intern identifierare: KS 2024/00398-G
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Del 7 Handledning av grupper
Intern identifierare: KS 2024/00398-H