2. Förfarande
Förfarande
Titel: PromethION 2 Integrated
Beskrivning: Se bifogade dokument.
Intern identifierare: 20260512
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38900000 Diverse mät- och provinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 stycke