327844-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra tjänster – Upphandling av cykelrensning(Reserverad upphandling)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av cykelrensning(Reserverad upphandling)
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av tjänsten cykelrensning för ÖrebroBostäder och dess dotterbolag.
Intern identifierare26/28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000