Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
Ytterligare klassificering (cpv): 48224000 Programvara för webbredigering, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72415000 Webbvärdtjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde