328083-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Driftssystem för lager – Lagerhållningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLagerhållningssystem
BeskrivningDirektupphandling av lagerhållningssystem får vårt centrallager
Intern identifierareBV2025-0055
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42965100 Driftssystem för lager
Ytterligare klassificering (cpv): 48782000 Programvara för lagerhantering, 72212430 Programvaruutvecklingstjänster för lagerförvaltning, 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandling av lagerhållningssystem
Intern identifierare1717874
Ytterligare klassificering (cpv): 48430000 Programvara för lagerförvaltning, 48782000 Programvara för lagerhantering, 72212430 Programvaruutvecklingstjänster för lagerförvaltning, 79991000 Lagerhantering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörskvalificering
Beskrivninginga skatteskulder, ha f-skattsedel, betalat moms.
Intern identifierare1717875
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelUtvärdering
Beskrivningpresentation av systemet,
Intern identifierare1717876