See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal lokalvård åt Simrishamnsbostäder AB
Beskrivning: Ramavtal lokalvård åt Simrishamnsbostäder AB
Intern identifierare: 25/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokalvård
Beskrivning: Städning
Intern identifierare: 1798713-0
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lokalvård ---
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1798714-1
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lokalvård -
Intern identifierare: 1798715-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Lokalvård - - -
Intern identifierare: 1798716-3