328164-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Kundanpassade operationsset
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKundanpassade operationsset
BeskrivningProdukter till sterila kundanpassade operationsset innehållande engångs-/ förbrukningsmaterial till Region Västerbotten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103435:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar